КБУ "Муніципальна бібліотека ім. А. Добрянського

КБУ

Книгозбірня Петера Деманта

Книгозбірня Петера Деманта

Інтелектуальне життя в Чернівцях продовжується...

Інтелектуальне життя в Чернівцях продовжується...

Вечірні зустрічі в Муніципальній

Вечірні зустрічі в Муніципальній

Авторські програми

Авторські програми
 
NEW «Петер Демант: дивись, читай, пізнавай...» NEW «Буковина, її минуле і сучасне» Париж; Філадельфія; Детройт; Зелена Буковина, 1956.
Новини
12.06.2012
Два літературознавчих дарунки

Два літературознавчих дарунки

Новинки літературознавства й культурології, а саме, наукові праці українських науковців мають принадну «звичку» відразу з видавництва потрапляти (переважно з дарчими написами) до Муніципальної бібліотеки ім. А. Добрянського. Нині знову порадував академік, завідувач кафедри культурології Івано-Франківського національного медичного університету Володимир Качкан. Дві новенькі книги знаного науковця, письменника присвячені питанням українського літературознавства, етнології, фольклористики, історії та культурології.  
далі ...
08.06.2012
Культпростір. Події.

Культпростір. Події.

 У Чернівцях як завжди розмай культурних подій. У інших містах маніфестації, а у нас – «Обнова-фест», концерти, казки про міську історію, сучасні вистави та спроби А. Федірка створити безпритульний музей Пауля Целана. Більше того, у Чернівцях проходять не лише фестивалі, але знімають і показують кіно про фестивалі. 
далі ...
01.06.2012
Культпростір. Події.

Культпростір. Події.

 Тиждень, що із весни переріс у літо, потеплів книжковими подіями, музичними імпрезами та очікуваними фестивалями, зокрема недільного «Обнова-фесту». Презентували останній, посмертно виданий роман, Василя Кожелянка «Діти застою», інсценізували казки Василя Кукульняка, згадали відомих людей, які колись жили у Чернівцях: Ірину Вільде, Ольгу Кобилянську та Грегора фон Реццорі. Серед помітних музичних імпрез – творчий звіт студентів училища мистецтв ім.. С. Воробкевича.
далі ...
30.05.2012
«Казки старих Чернівців...»

«Казки старих Чернівців...»

З нагоди Міжнародного дня захисту дітей, 30 травня ц. р. об 11:00 в приміщенні Муніципальної бібліотеки ім. А. Добрянського відбулась творча зустріч-читання, в якій взяли участь учні молодшої школи Чернівецької гімназії № 1 в рамках літнього табору (педагоги Данко Г. В., Никитович Л. В.). Запланована перша зустріч започаткувала півгодинне художнє читання спеціально адаптованої авторської казки екскурсійно-пізнавального характеру про архітектуру та історію Чернівців.  
далі ...
25.05.2012
Культпростір. Події

Культпростір. Події

 Вибуховий тиждень удався, нічого й не скажеш: численні суспільно-політичні перипетії, як-от: книжкові маніфестації, «меротворчий» процес, вибори Ректора Університету, ДТП та публічна відмова А. Дімарова від державної нагороди. Карколомно, та все ж, у Чернівцях ще бурхливішу діяльність виявили ті оази культури, духовного розвитку та спочинку серця, де засмиканий і зніяковілий чернівчанин має нагоду відновити гармонію.
далі ...