Новини |
02.02.2024
Хто ми такі, якщо дозволяємо жахіттям повторюватись? Про межу людяності, те, як книги можуть опосередковано розкрити проблеми нашої реальності та допомогти тим, хто пережив насилля і системні покарання пише у своєму романі „Нікелеві хлопці” Колсон Вайтхед.
далі ...
31.01.2024
Війна - безумовно жахливе явище, яке приносить нескінченну кількість болю, смертей та втрат. Проте навіть у такі непрості часи, які, на жаль, настали у нашій країні, українці зберігають оптимізм та віру в краще, знаходять приводи для посмішок та гумору, дарують одне одному любов та тепло, демонструючи неабияку силу, стійкість та прагнення свободи, адже ці риси здавна притаманні українському народу.
Збірка з п’ятнадцяти творів короткої прози, що межують з есеїстикою та документальною літературою, написаною військовим про війну. Усі вони про щиру любов до ближнього та здатність знаходити цінність власного та чужого життя, коли смерть зовсім поряд.
далі ...
26.01.2024
Книга завжди доводила зворотне – подолавши складний шлях від коштовних сувоїв, доступних лише обраним, до електронних носіїв і глобальної популярності. У своїй книзі "Подорож книжки. Від папурусу до кіндла" Ірене Вальєхо досліджує цю заплутану і динамічну історію з культурологічного погляду. далі ...
25.01.2024
До 140 річчя від дня народження художника-анімаліста Карла Евальда Ольшевского, пол. Ольшевські (Karl Ewald Olszewski)
(1884 – 1965 ) далі ...
22.01.2024
Що таке творчість, звідки вона з'являється у людських серцях та свідомості і чим творчі люди вирізняються з поміж інших?
Над цими та іншими непростими філософськими питаннями розмірковує Володимир Діброва у збірці оповідань “Творчі люди”. До книги увійшло десять історій про абсолютно різних людей, наділених певним талантом, та їх шлях у непростому світі мистецтва, про їх успіхи й невдачі, моменти натхнення й піднесення, і навпаки - творчого та життєвого занепаду. Але головною ідеєю є пошук джерела натхнення, спроба зрозуміти причину його появи та зникнення.
далі ...
|