КБУ
Книгозбірня Петера Деманта
Інтелектуальне життя в Чернівцях продовжується...
Вечірні зустрічі в Муніципальній
Авторські програми
 
NEW «Петер Демант: дивись, читай, пізнавай...» NEW «Буковина, її минуле і сучасне» Париж; Філадельфія; Детройт; Зелена Буковина, 1956.
Новини
14.12.2020
Нові надходження

Нові надходження

Фонд Муніципальної бібліотеки ім. А. Добрянського поповнився поетичною новинкою. Наша давня читачка Ірина Каспрук (Сонячна) порадувала працівників бібліотеки несподіваним подарунком – дебютною збіркою віршів «Вплітаючи квіти у своє волосся…»Неймовірно приємно було отримати від Ірини цю книжечку, адже вона свого часу відвідувала при Муніципальній бібліотеці авторську мистецьку світлицю «О, що то є – поезія землі?», яку багато років очолювала поетеса Тамара Севернюк з талановитими чернівчанами. Тут робила свої перші поетичні спроби та самовдосконалювалася, щоб через багато років видати власну збірку. Каспрук І. Вплітаючи квіти у своє волосся / Ірина Каспрук. – Тернопіль: Видавництво «Крок». – 140 с. 
далі ...
11.12.2020
Нові надходження

Нові надходження

Маємо приємність презентувати нашим читачам видання з таким милим автографом «Добрій бібліотеці Добрянського з любов’ю і вдячністю від автора». І як стверджує сам автор (шановний науковець), що Муніципальна бібліотека ім. А.Добрянського першою мала честь отримати такий дарунок. Филипчук Олександр Забутий святий: Князь Володимир Великий між Сходом та Заходом; наукове видання. – Київ: Laurus, 2020. – 584 с.: іл., табл. – (Серія «Золоті ворота», випуск 8).  
далі ...
08.12.2020
Нові надходження

Нові надходження

Нещодавно колектив Муніципальної бібліотеки імені Анатолія Добрянського отримав книжковий дарунок – щойно виданий роман Софії Андрухович «Амадока» від нашої колеги Тамари Василівни Сандульської з Чернівецької обласної наукової бібліотеки імені М. Івасюка. Колега радо поділилася з Муніципальною бібліотекою таким цікавим і ґрунтовним виданням.  Андрухович Софія Амадока. - Львів: Видавництво Старого Лева, 2020. - 830 с.
далі ...
04.12.2020
Інтелектуальний календар ГРУДЕНЬ-2020

Інтелектуальний календар ГРУДЕНЬ-2020

Класик «золотої епохи Голлівуду» В ці грудневі дні виповнюється 115 років відомому кіномитцеві, який, як справжнісінький чернівчанин, підкорив Голлівуд майже на цілих 50 років, причому в трьох іпостасях – як режисер, продюсер та актор. 5 грудня – 115 років від дня народження Отто Людвіга Премінгера (або Премінджер, de Otto Ludwig Preminger, 1905-1986).
далі ...
03.12.2020
Нові надходження

Нові надходження

Наступною книгою, яку отримала Муніципальна бібліотека ім. А.Добрянського із столиці від професорки Елеонори Соловей, є наукове видання з дуже важких сторінок історії України, про які не часто пишуть і видають моноґрафії, адже йдеться про надто складні, болючі і незручні проблеми – роки протистоянь між радянською владою і «ворогами народу», коли створювалася атмосфера страху та всепокори для тоталітарного режиму. І хоч сама книга вийшла трохи раніше, проте в наших книгарнях та бібліотеках її не було, а тема настільки важлива на сьогоднішній день, що презентуємо її нашим читачам.
далі ...